DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

 

Monika Czaporowska - Dyrektor handlowy

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH

 

Zamówienia możecie Państwo składać przez Internet www.wikr.com.pl w zakładce Panel Hurtowy po zalogowaniu się na swoim koncie.

 

Do dyspozycji mają Państwo adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 666 029 923 ; 660 902 506

 

Paulina Jankowska - Kierownik działu zamówień

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aleksandra Janaszek

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ I TELEMARKETINGU

 

Ożarów Mazowiecki

ul. Kręta 36

 

Lidia Pańczakmazowieckie, lubelskie, podlaskie

Tel. 666 029 930, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aleksandra Rachubkapodkarpackie, małopolskie, śląskie, świętokrzyskie ,warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie

Tel. 664 083 969, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DZIAŁ PAPIERNICZY

Artur Niewiadomski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 664 085 488

 

DZIAŁ ROZLICZEŃ ODBIORCÓW

 

Iwona Trzaska

Tel. 666 029 960, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

DZIAŁ ZWROTÓW

 

Izabela Łukasiak

Tel. 666 029 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 DZIAŁ WYSYŁKOWY

 

Radosław Majewski

Tel. 604 093 666, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

DZIAŁ ZAKUPÓW tel. 666 029 941

 

Paulina Pontus, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - beletrystyka

 

Publikacje edukacyjne:

 

Wiesława Szymborska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

DZIAŁ IT

 

 

Arkadiusz Krzysztyniak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przemysław Parśniak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


DZIAŁ LOGISTYKI

 

Mariusz Oczkowski - Dyrektor ds. logistyki

Tel. 606 407 332, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl

 

Andrzej Rosiński

Tel. 604 175 580, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.