"WIKR, P. Kryst, R. Witon" istnieje od 1991 roku, założycielami i właścicielami firmy są Robert Witon i Paweł Kryst.

 

Podstawową naszej działalności jest sprzedaż hurtowa książek, artykułów szkolnych, biurowych i zabawek oraz świadczenie usług logistyczno - dystrybucyjnych na rynku wydawniczo - księgarskim.

 

Siedziba firmy to kompleks magazynowo - biurowy z halą wysokiego składowania o powierzchni 4000 m2 z 5500 miejscami paletowymi, dwupoziomową platformą o powierzchni 1000 m2 i ponad 100 m2 powierzchni biurowej.

 

Sprzedaż hurtową książek realizujemy głownie na rynku księgarskim. Jesteśmy liderem w dystrybucji podręczników szkolnych i książek edukacyjnych oraz jedną z trzech największych firm dystrybucyjnych na rynku księgarskim.

 

Wikr oceniany jest przez wydawców, jako firma o stabilnej sytuacji finansowej oraz jako jedna z najlepiej regulujących swoje zobowiązania w branży.

 

Oferujemy wydawcom prowadzenie gospodarki magazynowej, korzystając z nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Zapewniamy wysoką jakość usług. W szczycie sezonu edukacyjnego wspieramy dystrybucję dwóch wiodących wydawców edukacyjnych.

 

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie sprawnej i elastycznie działającej firmy dystrybucyjnej chcemy zapewnić Państwu najlepszą obsługę handlową i logistyczną.

 

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

 

Robert Witon i Paweł Kryst