Zapewniamy naszym klientom w swojej ofercie podręczniki szkolne przez cały rok, beletrystykę, literaturę dziecięcą i młodzieżową. Szeroki wybór gier planszowych, edukacyjnych, puzzli oraz pomocy dydaktycznych. Rozszerzyliśmy swój asortyment o artykuły szkolne i biurowe.

 

Zachęcamy Państwa do współpracy z nami. Oferujemy Państwu dostęp do szerokiej oferty wydawniczej poprzez korzystanie z naszego Panelu Hurtowego. Dostęp uzyskacie państwo po wysłaniu maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Po zalogowaniu widzą Państwo dostępność oraz swoje ceny realizacji. Nasi pracownicy udzielą Państwu szczegółowych informacji o naszej ofercie wydawniczej, warunkach współpracy, promocjach i wszelkich interesujących Państwa kwestiach.

 

Zapraszamy Państwa do śledzenia zakładki Aktualności gdzie na bieżąco informujemy Państwa o tym, co istotnie dla nas i naszych klientów.

 

W ramach współpracy oferujemy Państwu możliwość składania zamówień poprzez Panel Hurtowy www.wikr.com.pl, drogą mailową, telefonicznie lub faxem oraz u przedstawicieli handlowych.

Stałym klientom oferujemy realizację zamówień specjalnych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Realizacje przyjętego zamówienia gwarantujemy w 24 godziny.

Zapraszamy Państwa do korzystania z pełnej gamy usług naszej firmy.